Chcete si dať vyveštiť?

Autor: Klára Mirgová | 8.10.2014 o 15:30 | (upravené 9.10.2014 o 13:08) Karma článku: 5,65 | Prečítané:  855x

Týmto článkom by som chcela poukázať na zneužívanie ľudí zo sociálne znevýhodnených skupín, ktorí prišli nejakým spôsobom o prácu, lásku, majú problémy v manželstve, sú pod psychickým nátlakom a tak ďalej. Tento članok je dôkazom toho ako veštci a veštkyne zneužívajú túto skupinu ľudí vo svoj prospech vo forme peňažnej odmeny, s ktorej oni žijú a nemusia pracovať. A každému napíšu to isté.

Mnohí ľudia v dnešnej dobe si kladú otázku prečo práve oni boli prepustení z práce, prečo majú oslabené zdravie, prečo majú nedostatok financií, prečo majú problémy vo vzťahoch, v škole, v práci, v láske, uchyľujú sa k rôznym kriminalitám, ohrozujú sa na živote...

Väčšina ľudí hľadá dôvody a sama si kladie otázky prečo práve ich stretol takýto osud. A tak začínajú vyhľadávať pomoc u veštíc a veštcov s vierou, že majú nejaké nadprirodzené schopnosti, na základe ktorých sa chcú dopátrať ku koreňu problémov, v ktorých sa teraz nachádzajú.

Ale podľa mojich zistení u viacerých veštíc a veštcov, ktorým som volala, bez toho aby mi vyveštili aspoň nejaké indície z minulosti ako dôkaz, že im môžem veriť, žiadali najprv poslať na účet peniaze, ktoré sa pohybujú od 35 cca po 75 Eur. Po úhrade tejto čiastky mi iba polovica z nich odpísala, alebo zavolala približne tieto slová: „Vidím tam únavu, slabosť a zdravotné problémy. Nedarí sa vám veľmi v živote. Ste múdra a inteligentná, no život ste mala ťažký. Vidím stres, nervozitu a psychické problémy. Ani po finančnej stránke to nie je bohvie čo...“

Týmto sa vlastne preukázalo špekulantstvo a ich psychológia ako vedia manipulovať s ľuďmi zo slabšej sociálnej vrstvy. A práve na nich zarábajú pod hrozbou, že sú porobení a to po mojich zisteniach každý a jeden.

Ale dovoľte mi otázku Milí čitatelia, kto v dnešnej dobe má dostatok financií, kto nie je pod psychickým tlakom a kto nemá zdravotné problémy.

Na záver by som rada dodala, že mám 19 rokov, moje detstvo bolo úžasne rozprávkové a nemožno tu hovoriť ani o finančných krízach, či nejakých fatálnych problémoch v rodine, alebo po zdravotnej stránke.

Chcela by som apelovať na racionálne uváženie čitateľov, či sú naozaj ochotní podporovať týchto ľudí, ktorí si takýmto spôsobom zarábajú na denný chlebík. Je to na vás, chcete si dať vyveštiť?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

DOMOV

Kaliňák prečkáva Plavčana v zahraničí, dosiaľ šlo o jeho hlavu

Minister vnútra je už dlhšie na dovolenke.


Už ste čítali?